Суддi чемпiонатiв

Перелiк зареєстрованих суддів 2016 року:

  1. Шлапак Арсен
  2. Шлапак Надія
  3. Власенко Вікторія
  4. Кулiков Максим
  5. Дорохова Марина
  6. Дорохов Сергій
  7. Олійник Мирослава
  8. Беницький Олександр
  9. Якубов Руслан
  10. Гаркуша Роман
  11. Миргородська Олена
  12. Ростислав Каплун
  13. Приймак Микола
  14. Середа Алена
  15. Вадим Киллометс
  16. Розенталь Дмитро
  17. Пісня Антон
  18. Пісня Катерина
  19. Лев Кузнєцов
  20. Марина Пензiй
  21. Калдані Лексо
  22. Скляренко Дмитро
  23. Карелашвілі Руслан
  24. Галіцин Олександр
  25. Маслій В’ячеслав
  26. Гуртов Олексій
  27. Молчан Артем
  28. Семенюк Михайло
  29. Віталій Примаков
  30. Сайчук Юлія
  31. Злидень Максим
  32. Дзюба Денис
  33. Чебанов Денис
  34. Гаркуша Роман
  35. Маркiян Бедрiй
  36. Тiмур Козонов
  37. Фелікс Безрук
  38. Ніки Кеке
  39. Катаржина Жижало
  40. Вадим Грановський
  41. Олександр Колованов
  42. Олександр Хаджи
  43. Вiктор Шраменко

Пicля калiбровки суддiв, яку проведе Головний суддя Майк Стампф 31.03.16, будуть сформованi п’ять бригад (три – бариста, одна – брюверс, одна аеропрес); а також розподілені ролі сенсорні/техничні/головні/тіньові.

Список сертифицированных судей УЧБ 2013-2015:

1 Остапюк Наталья технический/сенсорный Свiт Кави Львов
2 Безрук Феликс технический/сенсорный Фунт Кофе Днепропетровск
3 Васильев Андрей сенсорный Mokarico Днепропетровск
4 Хаджи Александр технический/сенсорный Эспрессо Комната Киев
5 Пономарёв Роман технический/сенсорный Pauliq Киев
6 Шлапак Надежда технический/сенсорный Креденс Львов
7 Олейник Мирослава технический/сенсорный Креденс Львов
8 Джумарик Александра технический Креденс Львов
9 Зелиско Владимир технический/сенсорный Креденс Львов
10 Яновская Мария технический/сенсорный Волконский Киев
11 Ефремова Алла технический/сенсорный Дом Кофе Харьков
12 Дзюба Денис технический Монтана Киев
13 Шушкевич Алёна сенсорный Орка Киев
14 Демидов Денис технический Орка Киев
15 Гончаров Евгений технический/сенсорный Орка Киев
16 Игорь Олексюк технический Kimbo Винница
17 Кирилл Джеломанов сенсорный 26ml Донецк
18 Александр Андреев сенсорный Шоколадка Донецк
19 Виктор Шраменко сенсорный Premio Group Одесса
20 Анастасия Негода технический/сенсорный Орка Киев

Список сертифицированных судей УЧБ 2012-2014

1 Маркиян Бедрий Свiт Кави Львов сенсорный
2 Виктория Власенко Дом Кофе Харьков сенсорный
3 Марина Дорохова Coffee Card Киев сенсорный, технический
4 Дмитрий Заковоротный Дом Кофе Киев технический
5 Сергей Зацаринный Kofein Харьков сенсорный
6 Роман Мельник Свiт Кави Львов сенсорный
7 Елена Миргородская Дом Кофе Харьков сенсорный
8 Марина Пензий Дом Кофе Харьков сенсорный
9 Егор Полянский Illusione Coffee Roasters Днепропетровск сенсорный
10 Виталий Примаков BaristaSTEEL Житомир сенсорный, технический
11 Алёна Середа Калди Киев сенсорный, технический
12 Анастасия Солопихина Дом Кофе Сумы сенсорный
13 Ержи Станкевич Dalla Corte Львов сенсорный
14 Арсений Шлапак Kredens Cafe Львов сенсорный
15 Денис Чебанов Дом Кофе Одесса сенсорный
16 Руслан Якубов Buondi Киев сенсорный, технический
Best online bookmaker Sky Bet read full bookie review at bettingy.com

2011-2016 © SCAE Ukraine Chapter