Mare Terra

Mare Terra

Експортер зеленої плантаційної та органічної кави. Кава Спешелті та Гурме з 1978 року.

Коли ми говоримо про каву, перше що спадає на думку – що це щось особливе, чарівне, живе, те, про що можна говорити нескінченно. З нею пов’язана велика кількість робіт, виконаних з увагою та відданістю справі, аж до моменту, коли кава потрапляє у чашку. Так само, як винороб створює власне вино, фермер на плантації виготовляє свою власну каву, з унікальними характеристиками для того, щоб споживач був спокійним та впевненим щодо якості продукту. Характеристики плантаційної кави залежать від місця, де вона виготовлена; така кава відрізняється від комерційної тим, що ніколи не змішується з кавою, виготовленою на інших плантаціях цієї області. Таким чином, кава зберігає свою унікальність на шляху від зерна до чашки.

Mare Terra виконує свою роботу, експортуючи виключно плантаційну каву, створюючи свого роду міст між виробником та обсмажувачем, напряму контролюючи процес, оминаючи посередників. Купуючи каву з плантацій, отримуєш продукт високої якості, допомагаєш підтримати безперервність кавових традицій родин, що працювали на своїй землі із покоління у покоління.

Невелика частина того, що платить клієнт (споживач), спрямована на покращення якості життя працівників. У ході роботи Mare Terra забезпечує соціальні гарантії своїм робітникам, а також піклується про захист навколишнього середовища на плантаціях. Одним з яскравих прикладів є участь у проектах, розроблених State Street Coffee в Нікарагуа. З цією компанією Mare Terra поєднує спільна місія і філософія. Головною ціллю є формування духу допомоги і співпраці з громадськістю.

Офіційний сайт: #

2011-2016 © SCAE Ukraine Chapter